Свято нашої держави – це свято нашого міста і свято для кожного з нас. Розпочалося воно із Святої Літургії у всіх храмах міста.

Гуляючи центральним парком міста, жителі та гості мали можливість оглянути виставку світлин на прищепках «Моя маленька Незалежність». Частиною експозиції було вшанування наших Воїнів-добромильчан та вагомих подій в історії міста.

 

Доповненням свята була виставка дитячих малюнків.

Завідувач бібліотеки Степанія Мацько представила книжкову виставку «Живи у віках, незалежна Україно».

Вперше за часи святкування Незалежності в нашому місті особливо урочистими і хвилюючими моментами були: освячення родинних прапорів та міського знамена (6м×4м), з яким пройшлися вулицями міста. Хвилинами скорботи та молитвою учасники ходи вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні біля приміщення колишньої тюрми.

На площі звучала молитва за мир в Україні, із словами духовної науки і привітаннями звернулися парохи місцевих церков: о. Павло Коляса, о. Степан Гринів, о. Володимир Москаль та міський голова Юрій Петрик.

Протягом урочистостей до почесної місії тримання знамена запрошувалися працівники різних установ.

Незвичним елементом у програмі святкувань було дефіле старовинних строїв та авторських вишиванок місцевих мисткинь, в якому взяли участь 18 юних моделей: Христина Церковник, Наталія Голубець, Ксенія та Соломія Гриценко, Анастасія Муль, Христина Швед, Наталія Маюк, Юлія Бац, Андріана Бартецька, Софія Кречківська, Валерія Моцьо, Юлія Смолінська, Марія Качмар, Вікторія Пушак, Христина Тельвак, Ірина Боднар, Ксенія Шубеляк, Юлія Наливайко та Ксенія Хадай.

Глядачам запропоновано також драматизацію поеми Марії Прокопець «Розмова з Україною», художню програму Народного дому «Просвіта», виступ народної хорової капели «Світанок», народного ансамблю «Росинка», художньо-просвітницького колективу «Паросток», Будинку дитячої та юнацької творчості та дітей вокалістів: Оксани Лесик, Софії Глухої, Христини Гадевич, Ірини Корнєєвої, Богдани Ряпич, Вікторії Коваль, Белей Ліди та Люди. Художніми керівниками дійства були Наталія Кречківська та Михайло Лесик.

Текст: Марія Угрин

Фото: Софія Петрик, Северин Швед

Facebook коментарі

RelatedPost