18 квітня на фортепіанному відділі Добромильської музичної школи відбувся незвичаний звітний концерт. Від більшості подібних заходів він відрізнявся тим, що в ньому виступали лише дві учениці-піаністки: Лісковацька Мар`яна (кл. викл. Волошин О. М.) і Гарбовська Юлія (кл. викл. Фіс Я. Р.) Але в сумі вони виконали шістнадцять музичих творів.

Як прийнято в музичних школах, закінчення навчального року не минає без творчих звітів. Як правило, це звітні концерти учнів класу конкретного викладача. Це тематичні концерти для батьків, викладачів та учнів школи, в якому беруть участь всі учні одного з викладачів.

Не вийнятком був і 2012-2013 навчальний рік. На фортепіанному відділі відбувся звіт, але не звичайний. Від більшості подібних заходів він відрізнявся тим, що в ньому виступали лише дві учениці-піаністки: Лісковацька Мар`яна (кл. викл. Волошин О. М.) і Гарбовська Юлія (кл. викл. Фіс Я. Р.) Але в сумі вони виконали шістнадцять музичих творів. Обов`язково треба сказати, що кількість творів не позначилася на їхній якості. У виконанні юних піаністок прозвучали твори різні за характером, формою, стилем. Це шедеври світової класики, музика українських, в тому числі галицьких, композиторів, а також п`єси сучасних композиторів.

На згадку про концерт дівчата отримали пам`ятні сувеніри, оплески глядачів, слова вдячності і високу оцінку своїх виступів від викладачів школи. І, як влучно підмітила викладач Н. М. Лук`янова, щоб підготувати таку об`ємну програму, в неї треба вкласти всю душу і велику частину свого часу, свого життя.

Текст та фото: Ярина Фіс

Facebook коментарі

RelatedPost

Теги: