Турнір пам’яті Леоніда Нікіфоровича Заваляєва

В суботу, 17 жовтня 2010 р. в Добромилі на шкільному стадіоні відбувся футбольний турнір, присвячений пам’яті визначного тренера і вчителя Добромильської школи Леоніда Нікіфоровича Заваляєва.

В турнірі прийняли участь чотири команди. А саме: Старосамбірська ЗСШ №2, Хирівська гімназія-інтернат, Добромильський професійний ліцей та Добромильська ЗСШ. Команди були розділені на дві півфінальні пари, переможці яких в фіналі розігрували хто з них стане кращою командою турніру і завоює кубок. В першому півфінальному матчі старосамбірчани перемогли Добромильський професійний ліцей з рахунком 2:0, а Добромильська ЗСШ виявилась сильнішою за Хирівську гімназію-інтернат. Рахунок зустрічі – 4:2.

Отож, в матчі за третє місце зустрілися Хирівська гімназія-інтернат і Добромильський професійний ліцей. Матч закінчився перемогою гостей нашого міста (і рахунок знову 2:0, до речі – найпопулярніший на цьому турнірі), хоча гра була цікавою і до останньго моменту не було відомо, хто ж все-таки зуміє перемогти в цьому «малому фіналі». А в фіналі зустрілися команди Старосамбірської ЗСШ №2 та Добромильської ЗСШ. Таке собі шкільне районне дербі. Матч принципових суперниківна, на який нікого додатково не потрібно було налаштовувати.

Матч виявився цікавим і певною мірою напруженим, адже будь-яка помилка могла виявитися фатальною. І все-таки першими її допустили наші гості. Вибиваючи м’яч від своїх воріт, «круглий» невдало ліг на ногу гравцю наших гостей і зрізавшись, потрапив до нашого нападника Віталія Карвацького, якому не залишалося нічого іншого, як зблизитися з воротарем і просто-таки «розстріляти» його. А другий гол організували наші вчителі, які вдало розіграли штрафний удар з середини поля. Юрій Баран подав м’яч в штрафний майданчик старосамбірчан і Віталій Карвацький (один з найкращих на цьому турнірі) одним дотиком переправив м’яч у сітку воріт, зробивши «дубль» у цьому матчі (2:0). Ось так – два дотики до кулі і маємо напрочуд красивим гол, який гучними оплесками відмітили ті уболівальники, які зібралися на нашому стадіоні в цей суботній осінній день.

До речі, цікавинкою турніру було те, що за кожну команду могло виступати по три вчителі цієї школи. Варто зазначити, що всі команди скористалися цим пунктом.

Після проведених матчів команди зайняли такі місця:

1. Добромильська ЗСШ
2. Старосамбірська ЗСШ №2
3. Хирівська гімназія-інтернат
4. Добромильський професійний ліцей

Всіх учасників змагання нагородили почесними грамотами та цінними призами, а переможця турніру – красенем кубком.

Фінал
Фінал.
Нагородження переможців
Нагородження переможців.
Команда Добромильської ЗСШ - переможець турніру пам'яті Леоніда Нікіфоровича Заваляєва
Команда Добромильської ЗСШ – переможець турніру пам’яті Леоніда Нікіфоровича Заваляєва.

Текст та фото: Микола Волошин

Facebook коментарі